Legfrissebbek

Friss topikok

Kaotik Rómában, Borriello Ranierivel üvöltött a kispadon

2011.02.17. 14:34 lupetto

"Questo mi mette in panchina, ho fatto 25mila gol." (ez a kispadra ültet, amikor 25 ezer gólt szereztem) - méltatlankodott heves mutogatások közepette Marco Borriello, a Roma valóban legveszélyesebb támadója, miután Claudio Ranieri nem elég, hogy kispadon kezdette őt, még a félidőbeli 1-3 ellenére sem küldte szünetben pályára a tegnap esti Shakhtar ellen vívott és csúful elvesztett BL nyolcaddöntőn, csak jóval később cserélte be a gyengélkedő Mirko Vucinic helyére.

A trénert sokan támadják a csapat eredménytelensége, valamint elsősorban szervezetlensége okán, de a mérkőzést követően kijelentette; nem mond le, csak ha elküldik, akkor távozik.