Legfrissebbek

Friss topikok

Pazzini-day Milánóban, 0-2-ről állt fel az Inter

2011.01.30. 17:02 lupetto

Nemcsak hogy bemutatkozott, de egymaga mentette meg újdonsült csapatát Giampaolo Pazzini. A hétközben igazolt támadó a szünetben lépett pályára 0-2-es szicíliai vezetésnél, s előbb két góljával egymaga dolgozta le a vendégek előnyét, majd egy büntetőt kiharcolva meg is fordíttatta Eto'oval a mérkőzés állását. A találkozó végig fantasztikus izgalmakat hozott, a vendégek remekül használták ki az Inter védelmének olykor döbbenetes megingásait, a nerazzurri pedig a 90 percet végigkűzdve abszolút megdolgozott a sikerért. Az összképhez tartozik még Pastore baklövése is, az argentín 1-2-nél Julio Cesarba rúgta a büntetőt.

Hős akadt Nápolyban is, mégpedig Edinson Cavani személyében, kinek újabb mesterhármasával a hazaiak lemosták a pár hét alatt gyenge középcsapattá silányuló Sampot. A Cagliari (mely mérkőzésen Rudolf Gergely büntetőt hibázott) és a Genoa is otthon tartotta a 3 pontot, s egészen az utolsó pillanatig úgy tűnt így tesz majd a Lecce is, kinek szájából Bogdani a 93.percben énekelte ki azt a bizonyos sajtot

A Bologna - Roma találkozó havazás miatt ez első félidő 17.percében félbeszakadt, pótlásáról, folytatásáról később döntenek.

Inter 3 - 2 Palermo

2011 január 30., 15.00
Stadio Giuseppe Meazza — Milánó
Játékvezető:‬ Rizzoli
Gólszerzők:Pazzini 57., 73., Eto'o 76. 11-esből illetve Miccoli 5., Nocerino 36.

Napoli–Sampdoria 4–0 (Cavani 16., 45., 57. – a másodikat 11-esből, Hamsík 48.)

Cagliari–Bari 2–1 (Matri 8., 12., ill. Okaka 14.)

Genoa–Parma 3–1 (Palacio 16. – 11-esből, Paletta 44. – öngól, Kaladze 45., ill. Crespo 32.)

Lecce–Cesena 1–1 (Corvia 11., ill. Bogdani 93.)