Látogass el új honlapunkra!

Legfrissebbek

Friss topikok

A Juve fordulatos meccsen győzött a Genoa ellen, a Napoli befogta a Milant, a Lazio újra a negyedik helyen

2011.04.10. 19:15 Unimuck

A 32. forduló vasárnap délutáni találkozóinak sorát a Juve - Genoa nyitotta, ahol bár kétszer is vezetett a vendégegyüttes, végül a hazaiak örülhettek a 3 pontnak. A találkozó krónikájához tartozik, hogy két öngól is született az Olimpicóban. A bajnoki aranyra hajtó nápolyiak elárasztották Bologna utcáit és a Dall'Ara stadionban hazai hangulatot varázsoltak Walter Mazzarri csapatának. Az óriási iramú, izgalmas találkozón Mascara és Hamsik góljaival végül a Napoli nyert, ám Di Vaio több ízben is szépíthetett volna. A Lazio ismét Bajnokok Ligája indulást érő pozícióba került, miután hazai pályán kétgólos győzelmet aratott a Parma ellen. A Bari - Catania mérkőzésen Rudolf Gergely gólpasszából szerzett vezetést a sereghajtó Bari, ám végül döntetlennel zárult a dél-olasz összecsapás.

Juventus 3-2 Genoa

G.: M. Rossi (50' - öngól), Matri (63'), Toni (83') ill. Bonucci (7' - öngól), Floro Flores (57')

Bari 1-1 Catania

G.: Gazzi 33' ill. M. Lopez (44')

Bologna 0-2 Napoli

G.: Mascara (30'), Hamsik (45' - büntető)

Cagliari 1-1 Brescia

G.: Cossu (22') ill. Caracciolo (61')